لیست دوره های آموزش گردشگری و هتلداری پایا

آموزش کارمند پذيرش هتل (فرانت آفیس)

آموزش کارمند پذيرش هتل (فرانت آفیس)

آموزش کارمند پذیرش هتل یا فرانت آفیس بعنوان قلب تپنده هتل برای هتلداران جایگاه ویژه ای دارد. زیرا اولین مکان ملاقات مهمان با یک مسئول هتل است. متصدی پذیرش هتل یا (رسپشن هتل Receptionist) کسی است که ضمن آگاهی از تشکیلات هتل، قوانین هتلداری و قوانین پذیرش میهمان از بخش های صنعت گردشگری و توریسم نیز اطلاع جامع و مهارت بالایی در برقراری ارتباط با میهمانان هتل دارد. آموزشگاه پایا ارائه بهترین کیفیت آموزشی را در کلاس آموزش فرانت آفیس هتل تضمین می‌نماید.

آموزش مدیریت هتل

آموزش مدیریت هتل

انتخاب مدیر هتل کار بسیار حساس و دشواری است، زیرا در حقیقت، موفقیت یا شکست هتل بستگی به وجود مدیر هتل دارد. مدیریت هتل باید برای اداره کردن امور مربوط به هتل دارای معلومات علمی و آگاهی از قوانین هتلداری و تجربه فراوان باشد. مدیر هتل علاوه بر مدیریت کارکنان دارای مسئولیت‌های مالی همچون بودجه‌بندی، برنامه‌نویسی و سازماندهی تمامی خدمات هتل می باشد. آموزشگاه مدیریت هتل پایا ارائه بهترین کیفیت آموزشی را در کلاس آموزش مدیر هتل با مدرک رسمی فنی و حرفه ای تضمین می‌نماید.

آموزش راهنمای عمومی گردشگری

آموزش راهنمای عمومی گردشگری

راهنمای عمومی گردشگری کسی است که ضمن آشنایی با مفاهیم کلی راهنمایی سفرهای داخلی و خارجی، شناخت کافی از صنعت سفر و گردشگری، زبان تخصصی سفر و گردشگری، آداب و رسوم و قومیتهای مختلف کشور، روحیات ملل، ویژگیهای تاریخی و جغرافیایی و معماری ایران، سخنوری و فن بیان، الگوهای رفتاری بین المللی، فناوری اطلاعات، کاربرد قوانین و مقررات مرتبط با صنعت گردشگری، مذاهب گوناگون و کمکهای اولیه بهداشت سفر داشته باشد. گردشگری عمومی پیشنیاز دوره های گردشگری است.

آموزش راهنمای طبیعت گردی

آموزش راهنمای طبیعت گردی

در دوره آموزش مهارت راهنمای طبیعت گردی یا راهنمای اکوتوریسم، کارآموزان با اکو سیستم، اکوتوریسم، مفاهیم و اصول گردشگری مبتنی بر طبیعت، محیط زیست، زندگی در طبیعت، حیات وحش، زمین شناسی، غارها، کوه ها، هواشناسی، گونه های گیاهی ایران، روحیات اقوام ایران و سایر ملل، آموزش عکاسی و فیلمبرداری در طبیعت، سخنوری و فن بیان، ورزش های طبیعت گردی، زبان تخصصی آشنا شده و با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای موفق به دریافت گواهینامه معتبر بین المللی می شوند.

آموزش راهنمای موزه

آموزش راهنمای موزه

در دوره آموزش راهنمای موزه کارآموزان با مفاهیم کلی راهنمایی سفرهای داخلی و خارجی، موزه و موزه داری، ویژگیهای موزه های مختلف، تقسیم بندی موزه ها بر اساس موضوع، نحوه معرفی اقلام موزه، حفاظت و امنیت موزه ها، صنعت گردشگری، زبان تخصصی مسافرت، آداب و رسوم قومیتها، روحیات ملل، ویژگیهای تاریخی و جغرافیایی و معماری ایران، سخنوری و فن بیان، الگوهای رفتاری بین المللی، بکارگیری فناوری اطلاعات، قوانین صنعت گردشگری، کمکهای اولیه در سفر مهارت آموزی می نماید.

آموزش راهنمای گردشگری محلی

آموزش راهنمای گردشگری محلی

راهنمای گردشگری محلی بومی کسی است که به جزئیات جاذبه های فرهنگی ، تاریخی و طبیعی شهرستان محل زندگی خود تسلط کامل داشته باشد. در دوره آموزش راهنمای محلی گردشگری کارآموزان با شناخت ویژگیهای تاریخی، فرهنگی، طبیعی، گونه های زیستی و اقلیمی و صنایع دستی محلی استان محل سکونت خود، الگوهای رفتاری و آداب معاشرت و زبان بین الملل آشنایی پیدا می کنند. و می توانند راهنمای گردشگری بومی و محلی حرفه ای برای این نوع از گردشگران ایرانی یا خارجی شوند.

آموزش راهنمای گردشگری سلامت

آموزش راهنمای گردشگری سلامت

راهنمای گردشگری سلامت دارای توانایی هدایت و راهنمایی گروه مسافران درمانی برای مقاصد پذیرایی گردشگری سلامت را دارا می باشد. و همچنین شناخت کافی از گردشگران پزشکی و درمانی و نحوه خدمات رسانی به آنها را دارد. راهنما مسلط به مفاهیم گردشگری سلامت، وظایف راهنمای گردشگری سلامت، برقراری ارتباط راهنمای گردشگری سلامت با نهادهای ذیربط، سازماندهی و برنامه ریزی گردشگری سلامت در ایران و جهان و کاربرد قوانین و مقررات خدمات گردشگری سلامت می باشد.

آموزش راهنمای گردشگری فرهنگی

آموزش راهنمای گردشگری فرهنگی

راهنمای گردشگری فرهنگی شخصی است که کلیه جاذبه های فرهنگی و بومی کشور را می تواند به گردشگران معرفی نماید. راهنمای گردشگری فرهنگی شغلی از حوزه گردشگری است. مفاهیم پایه میراث فرهنگی، بررسی رابطه فرهنگ و مذهب، رابطه فرهنگ و اقلیم، زبان گویش و ادبیات محلی، کاربرد موسیقی سنتی در گردشگری فرهنگی، جشن ها، رابطه فرهنگ و بازیهای محلی، صنایع دستی، غذاهای بومی و محلی، برنامه ریزی و اجرای بسته سفر گردشگری فرهنگی است.

دیپلم گردشگری

اخذ دیپلم گردشگری

اخذ دیپلم گردشگری کاردانش فنی و حرفه ای در آموزشگاه گردشگری پایا بدلیل جذابیت دروس دیپلم گردشگری، سادگی و درصد قبولی بالا در مقایسه با سایر دیپلم ها مخصوصا برای شاغلین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. دارندگان دیپلم گردشگری، بدون کنکور دانشگاه و تحصیل در رشته های: مدیریت هتلداری، مدیریت جهانگردی، خدمات گردشگری،تشریفات، مهمانداری هواپیما، حفاظت و مرمت آثار باستانی، باستان شناسی، راهنمای موزه و بناهای تاریخی و تمام رشته های صنعت گردشگری.

آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی

آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی

دوره آموزش فن بیان، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مهارت های فن بیان، صحیح صحبت کردن و مهارتهای ارتباطی را در خود پرورش دهید. در کلاس آموزش فن بیان تکنیکهای اعتماد به نفس، رفع خجالت و کم حرفی، تکنیکهای کاربردی فن بیان، داشتن صدایی رسا و گیرا، مدیریت ترس از سخنرانی، روشهای تقویت حافظه، روانشناسی مخاطبین، الگوهای رفتاری و زبان بدن، مهارت های برقراری ارتباط، ایجاد ارتباط موثر و خوب در جامعه، فنون اثرگذاری و جذابیت و.. را فرا می گیرید.

آموزش زبان تخصصی گردشگری

آموزش زبان تخصصی گردشگری

راهنمای زبان تخصصی گردشگری به فردی اطلاق می شود که توانایی مکالمه و برقراری ارتباط به زبان خارجی با گردشگران را دارد. راهنمای زبان تخصصی گردشگری شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: بررسی صنعت سفر و گردشگری، بررسی قومیت های مختلف کشور، ویژگیهای تاریخی و فرهنگی، بررسی سبک های معماری، سخنوری و فن بیان، روحیات ملل، کاربرد قوانین و مقررات گردشگری، کاربرد لغات و اصطلاحات تخصصی در اجرای تور و بررسی اکوتوریسم منطقه می باشد.

آموزش مدیریت تور گردشگری

آموزش مدیریت تور گردشگری

آموزش مدیر تور آژانس های مسافرتی و گردشگری از دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای می باشد. مدیر تور شخصی است که در دفتر یا شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری به کار گمارده می شود تا ضمن آگاهی و رعایت کامل کلیه قوانین و مقررات سازمان آموزش فنی و حرفه ای، در راستای اهداف و استراتژی های شرکت فعالیت نماید. حضور در دوره مدیر تور گردشگری و کسب گواهینامه رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای در بازآموزی و ارتقاء سطح کارکنان دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری تاثیر شگرفی دارد.

آموزش مدیر دفاتر خدمات مسافرتی

آموزش مدیر دفاتر خدمات مسافرتی

مدیر دفاتر خدمات مسافرتی فردی است که توانایی مدیریت و رهبری دفاتر خدمات مسافرتی، انتخاب و استخدام کارمند آژانس و انجام کلیه امور مربوط به دفتر مسافرتی را دارد. مدیر آژانس مسافرتی شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: مدیریت برنامه ریزی، سازماندهی و تامین نیروی انسانی، مدیریت روابط بین الملل در دفاتر خدمات مسافرتی، تجزیه و تحلیل مسائل مالی دفاتر مسافرتی و کارآفرینی می باشد. آموزش مدیر دفاتر خدمات مسافرتی در دفاتر خدمات مسافرتی

آموزش فروش بلیط پروازهای داخلی

آموزش فروش بلیط پروازهای داخلی

کارمند مقدماتی فروش بلیط به شخصی اطلاق می شود که توانایی فروش بلیط پروازهای داخلی، صدور و ابطال بلیط پروازهای داخلی را داشته باشد. کارمند مقدماتی فروش بلیط شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: بررسی ویژگیهای کلی جغرافیایی ایران و جهان، تجزیه و تحلیل سازمان ها و انجمن های بین المللی فعال در صنعت گردشگری، برقراری ارتباط مطلوب با مخاطبان، بررسی شرکت های هوایی دنیا، بررسی مقررات مسافرتی کشورهای مختلف دنیا، فروش بلیط هواپیما، زمان های بین المللی می باشد.

آموزش فروش بلیط پروازهای خارجی

آموزش فروش بلیط پروازهای خارجی

کارمند متوسط فروش بلیط به شخصی اطلاق می شود که توانایی فروش بلیط پروازهای خارجی ، صدور و ابطال بلیط پروازهای خارجی را داشته باشد. کارمند متوسط فروش بلیط شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: بکارگیری سیستم های کامپیوتری شرکت های مختلف هوایی، مسیریابی مناسب جهت مسافرین هوایی، کاربرد انواع مسافرت های هوایی، کاربرد انواع بلیط های پروازهای خارجی، فروش بلیط پروازهای خارجی، تهیه گزارش فروش و ارسال آن می باشد.

آموزش کارمند فروش بلیط پیشرفته

آموزش کارمند فروش بلیط پیشرفته

کارمند پیشرفته فروش بلیط کسی است که توانایی فروش ، صدور و ابطال پروازهای خارجی و خواندن بخشنامه های کلیه ایرلاین های هوایی را دارد. کارمند پیشرفته فروش بلیط شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های: ارتباط با کارکنان دفاتر خدمات مسافرتی، اصطلاحات و بخشنامه های مرتبط با فروش بلیط، خواندن بخشنامه های خطوط هوایی داخلی، خواندن بخشنامه های خطوط هوایی خارجی، برقراری ارتباط با شرکت های هوایی داخلی و خارجی می باشد. آموزش کارمند فروش بلیط پیشرفته

آموزش کارمند بازاریابی و فروش آژانس

آموزش کارمند بازاریابی و فروش آژانس

کارمند بازاریابی و فروش در آژانس های جهانگردی کسی است که علاوه بر آشنایی کامل به یک زبان تخصصی بین المللی، شناخت کافی و کامل از اصول بازاریابی، روحیات ملل، آداب معاشرت، فن بیان، مقررات ویزا و تورهای کشورها، سیستم های حمل و نقل زمینی، هوایی، دریایی و روابط انسانی داشته باشد. اصطلاح انگلیسی Sales and Marketing Manager Travel Agency معادل مدیر بازاریابی و فروش در آژانس های جهانگردی می باشد. آموزش کارمند بازاریابی و فروش آژانس های مسافرتی

آموزش راهنمای تورهای ماجراجویانه

آموزش راهنمای تورهای ماجراجویانه

راهنمای تورهای ماجراجویانه فردی است آگاه به امور گردشگری و ارتباط موثر با المانهای برگزاری تورهای گردشگری. این فرد توانایی همراهی و اجرای برنامه های هیجان انگیز داخل شهری و مناطق طبیعی بکر و نیز اجرای امور گروه در شرایط بحرانی برای برگزاری تور را دارد. و دارای شایستگی های: مفاهیم پایه گردشگری، انجام برنامه های تفریحی ماجراجویانه در اوقات فراغت، اقدامات لازم در شرایط بحرانی، اجرای تورهای ماجراجویانه، برقراری ارتباط با دفاتر برگزار کننده تورهای ماجراجویانه و.. می باشد.

آموزش خبرنگار گردشگری

آموزش خبرنگار گردشگری

خبرنگار گردشگری کسی است که ضمن آگاهی کامل بر مسایل گردشگری، توانایی تهیه، ثبت و ارایه اخبار و رخدادهای مربوط به حوزه گردشگری را دارد. خبرنگار گردشگری شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های مفاهیم پایه گردشگری ، فن بیان و ارتباطات ، بررسی تاثیر روانشناسی و مردم شناسی در گردشگری، استفاده از مجلات، روزنامه، وب سایت ها، رسانه های صوتی و تصویری در حوزه گردشگری و تهیه گزارش، عکس و فیلم مربوط به رخدادهای گردشگری می باشد.

آموزش مربی گردشگری مدارس

آموزش مربی گردشگری مدارس

مربی گردشگری مدارس به فردی اطلاق می شود که توانایی تفهیم اطلاعات گردشگری، بهبود سفر و فرهنگ گردشگری به کودکان را داشته باشد. گردشگری و اصطلاحات سفری برای کودکان، هتل ها و مراکز اقامتی، شرایط سفر و برنامه های قبل از سفر، اصول ورود به فضاهای مورد بازدید گردشگران برای کودکان، وسایل نقلیه سفر، برقراری ارتباط با توریست ها، نحوه حضور در رستورانها، اصول راه اندازی تور برای مدارس، بیماریهای رایج سفر برای کودکان، اصول اقامت در طبیعت، انواع بازی ها و ورزشهای کودکان می باشد.

آموزش فنون مذاکره حرفه ای

آموزش فنون مذاکره حرفه ای

مذاکره یا Negotiation گفتگویی میان دو یا چند فرد یا گروه است که با هدف دستیابی به یک درک مشترک، رفع نقاط اختلاف، رسیدن به منافع مشترک و مصالحه انجام می شود. با آموزش فنون مذاکره حرفه ای استراتژی های مذاکره، تاکتیک های مذاکره، شیوه های مذاکره، تاثیر گذاری در مذاکرات، موانع مذاکره، محیط مذاکره، لباس و رفتار در مذاکره، فنون زبان بدن در مذاکره، مذاکره تجارتی، کنترل احساسات در مذاکره، مدیریت زمان در مذاکره، نقطه خروج از مذاکره را برای مذاکرات کاری و شخصی فرا می گیرید.

آموزش رییس دفتر و مسئول دفتر

آموزش رییس دفتر و مسئول دفتر

با استخدام رییس دفتر حرفه ای وظایف رئیس دفتری شامل مدیریت اداری و تشریفاتی سازمان، مهارت های کامپیوتری، مدیریت جلسات سازمان، مدیریت زمان، مدیریت تنخواه گردان، ایجاد رزومه کاری، ارتباط موثر با دیگران، زبان بدن، فن بیان، پاسخگویی موثر به تلفن ها و بکارگیری عبارات جادویی در مکالمات تلفنی، برخورد حرفه ای با مافوق و ارباب رجوع، برنامه ریزی و اولویت بندی کارها، جذابیت و نفوذ در دیگران مورد انتظار است. رییس دفتر حرفه ای باید قبلا تجربه کار منشیگری حرفه ای را داشته باشد.

دوره های آموزش گردشگری و آموزش هتلداری

لیست دوره های آموزش گردشگری|آموزش هتلداری|آموزش تورلیدری|بهترین آموزشگاه گردشگری و هتلداری در تهران 2022|دیپلم گردشگری فنی حرفه ای|آموزش آژانس های مسافرتی

whatsapp